Polisten Kaç

Polisten Kaç oyunu 6654 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 147 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Polisten Kaç Polisten Kaç ; Polisten Kaç Oyunumuzda, eski tip ama süper nitro motorlu aracınız ile polislerden kaçın OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oyunu oyna. Araba oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Oyna

Polisten Kaç Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombilerden Kaçış Zombilerden Kaçış Zombiler kaçış oyunana başlamak için önce play tuşuna basıyorsunuz. Daha sonra ise safaride esir kalan ve zombilerin tehdidi altında olan kahramanımızı kurtarmanın yolu zombilere ateş ederek arabayla onlardan kaçmak. Bunun için yapmanız gereken hızla ateş ederek arabının kontrolunu sağlamak. Savaş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Zevkli Kaçış Zevkli Kaçış Peşinize düşen ve sizi kovalamaktan asla vazgeçmeyen inatçı adamdan kurtulmaya çalışmalısınız. Kaçarken önünüze çıkan engellere dokunmamalısınız. Yön tuşlarını kullanarak sizi yavaşlatmak için karşınıza çıkan şeker çuvalı, kadınlar, para ve televizyon gibi cisimlere deymeden kaçmaya devam edin. İyi şanslar.. Meboyunlari.com iyi eğlenceler diler.

Yakalamadan Kaç Yakalamadan Kaç Yakalamadan kaç oyununda yapmanız gereken sizi arkadan hızla takip eden bıçaklardan uzaklaşamaya çalışarak alt üst yaparak hatasız en hızlı şekilde yol almak. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tuzaklardan Kaç Tuzaklardan Kaç Düşmanlarının sana kurduğu tuzaklardan kaçarak kurtulmalısın. Mouse ve space tuşu ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Tavşanları Domuzlardan Kaçır Tavşanları Domuzlardan Kaçır Sevimli tavşanı domuzlar ve kurtlar kovalıyor. Tavşanı peşindeki hayvanlardan kurtarın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Sıradakileri Kaçır Sıradakileri Kaçır Sırada bulunan insanları kaçırmak için etraftaki eşyaları ve sizin kendi elinizde buluan golf topu, şişe, şapka gibi ekipmanları oyunda kullanmanız gerekecek. Mouseyi kullanarak size verilen sürede önünüzde bulunan kişiyi kaçırmaya çalışmalısınız. Böylelikle tüm kişileri sıradan kaçırarak birinci olabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.. Meboyunlari.com iyi eğlenceler diler.

Polisten Kaç Polisten Kaç Polisten Kaç Oyunumuzda, eski tip ama süper nitro motorlu aracınız ile polislerden kaçın OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oyunu oyna. Araba oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Polislerden Kaç Polislerden Kaç Sevimli canavar ve arkadaşları polisten kaçmaları gerekiyor. Onlara yardım edin ve biran önce kaçırın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Piksel Kaçış Piksel Kaçış Piksel kaçış oyununda yapmanız gereken kahramanı yönlendirerek altınları toplamalısınız. Ancak yukarıdan size yapılan top atışlarına dikkat etmeli ve kaçmalısınız. Beceri oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pikacu ve Poki Topları Pikacu ve Poki Topları Herkezin severek izlediği efsane çizgi filmlerden olan pokemonun bir numaralı pokemonu olan Pikachu bu oyunda karşımıza şöfor olarak çıkıyor. Bu oyunda yapmanız gereken ise pikachunun kullandığı kamyonet ile ilerleyip yol üzerinde bulunan poki toplarını toplamak olacak. Topladığınız poki topları kontrol ettiğiniz kamyonun kasasında toplanıyor olacak. Bu kasanın devrilmemesi ve pokş toplarının dökülmemesi gerekiyor. Zorlu yollarda kontrollü devam ederek poki toplarını oyun sonuna ulaştırmalısınız. Çizgi film oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.