Tır Park Etme

Tır Park Etme oyunu 698 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Tır Park Etme Tır Park Etme ; Tır park etme adlı oyunumuz bir araba park oyunudur. Bu oyunumuzda büyük tırı zorlu bir virajda park edeceğiz. Oyunu yön tuşları ile kontrol edebilir ve oynayabilirsiniz. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Oyun Oyna

Tır Park Etme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Motor Parkı Zorlu Motor Parkı Trafik çok hızlı ilerliyor ve dikkatli olarak arabalara çarpmadan motoru sürmeniz gerekiyor. Hızlı olun ve motoru gösterilen yere götürüp park edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zorlu Kamyon Parkı Zorlu Kamyon Parkı Buzun üzerinde gösterilen yere kamyonu park etmeniz gerekiyor. Çok dikkat edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Yük Tırı Yük Tırı Bu yük tır ile uzak yollara eşya taşımanız gerekiyor. Yoldaki diğer arabalara dikkat edin. Haritada gideceğiniz yol gösterilmektedir. Dönerken dikkatli olun ve tırın damperini devirmeyin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Yeşil Tır Yeşil Tır Büyük tır ile arabaları taşımanız gerekiyor. Çok dikkatli olun ve arabaların zarar görmemesi sağlayın. Tıra yüklediğiniz arabaları gösterilen yere götürerek teslim etmeniz gerekiyor. Mouse, yön tuşları ve ctrl tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Yarış Parkuru Yarış Parkuru Bu oyunda yapmanız gereken yarışa başlıyarak rakibinizi geçmeli ve düşmeden yarışı tamamlamalısınız. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ünlüye Benzetme Ünlüye Benzetme Güzellik salonuna gelen kızları seçtiğiniz ünlü fotoğrafına benzetmeye çalışıyorsunuz. Makyajına ve giyeceği elbiseye resime bakarak karar vermelisiniz. Makyaj oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tırnak Bakımı Tırnak Bakımı Güzel kızın tırnak bakımını yaparak geceye hazırlamalısın. Sadece fareni kullanarak bakım yapabilirsin. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tırların yarışı Tırların yarışı Bu uzun arabaları sürmek oldukça zordur. Manevralar oldukça zordur. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Tır Şöförlüğü Tır Şöförlüğü Bu oyunumuzda tır şöförlüğü yapacaksınız. Kimi zaman araba kimi zaman kargo eşyaları taşıyacaksınız. Dikkatli olmalı tır ile kaza yapmamalısınız. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Tır Parkı Tır Parkı Tır park etmek oldukça zor ve zahmetlidir. Bu büyük ve uzun tırı gösterilen yere uygun şekilde park etmelisiniz. Virajları geniş alın ve tırı vurmayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.