Messiyi Döv

Messiyi Döv oyunu 2091 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 12 puan. Oyun Kategorileri Dövüş Oyunları

Messiyi Döv Messiyi Döv ; İki çılgın rakibi dövüştürmeniz gerekiyor. Oyuna başlarken yöneteceğiniz adamı seçin ve başlayın. Dikkatli olun ve dayak yemeyin. Özel güçleriniz bulunmaktadır. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Oyun Oyna

Messiyi Döv Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Wolverine Döv Wolverine Döv Korkusuz süper kahraman Wolverine ile yumruk yumruğa kavga edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iyi savunma yapmak ve gerekli yerlerde yumruk atmak. Oyuna başlamak için 'Play' butonuna tıklayabilirsiniz. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ünlü Döv Ünlü Döv Ciara, Beyonce, Paris Hilton, J.Lo, Lindsay Lohan, Lil Kim saydığım ünlü kişilerden birini seçip onunla kavga edebilirsiniz. Seçtiğin ünlüyü dövebilir veya dayak yiyebilirsiniz. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Mario Dövüşüyor Süper Mario Dövüşüyor Süper Mario bu oyunda düşmanlarının karşısına dövüş sanatıyla çıkıyor. Oyunda karşınıza çıkan düşmanlarla dövüşerek onları yenmeli ve daha sonra kaleye girmelisiniz. Oyun yüklendikten sonra "PLAY" butonuna tıklayın ve ana menüye ulaştıktan sonra "PLAY GAME"i seçip maceraya başlayabilirsiniz. Mario oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Kızların Dövüşü Süper Kızların Dövüşü Süper kızlar ölümüne dövüşüyor. Oyunda rakiplernizi tek tek yenmelisiniz. Dövüş oyununu ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla karşılıklı oynayabilirsiniz. Menüde hareket etmek için "W,A,S,D" tuşlarını kullanın. Oyun yüklendikten sonra; Bilgisayara karşı oynamak için: "SINGLE MODE"ye gelip "BOŞLUK" tuşuna basıp istediğiniz kahramanı seçebilirsiniz. Bir arkadaşınızla oynamak için: "VS. MODE" seçeneğini onaylamalısınız. Daha sonra her iki oyuncu da karakterlerini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Kural ve sınır tanımayan sokak dövüşleri kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden acımasız dövüşçülerden biri seçenerek dövüşe başlayabilir, karakterinizi E, S, D, F tuşlarıyla yönlendirebilirsiniz. Karakter seçtikten sonra G tuşuna başarak oyuna girebilirsiniz. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sokak Dövüşcüsü Sokak Dövüşcüsü Seçtiğiniz adam ile dövüşe başladıktan çok çabuk akıllı hareket edip rakibinizi yenmeye çalışmalısınız. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

SmackDown Tuş Dövüşü SmackDown Tuş Dövüşü Sevilen ve birçok hayranı tarafından izlenen SmackDown dövüşleriyle ilgili yeni bir oyun. SmackDown tuş dövüşü oyununda klavyenizde sağ tarafta bulunan yazıları kullanarak ekrandaki küçük boksörleri vurmalısınız. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şimon Peres Dövme Şimon Peres Dövme Başbakan Erdoğan'ın sert çıkışını beklemeyen düşüncesiz İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'i dövebileceğiniz bir flash oyunu. Oyunda ekrandaki butonlara tıklayarak Peres'i tekme tokat dövebilirsiniz. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sigara Tiryakisini Döv Sigara Tiryakisini Döv Play butonuna bastıktan sonra dövüşeceğiniz karakteri seçmelisiniz. Oyunda sigara tiryakisi adamı etkisiz hale getirmelisiniz. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Naruto İntikam Dövüşü Naruto İntikam Dövüşü Çizgi kahraman Naruto, yakın arkadaşına yapılan saldırının intikamını almak için saldıranların peşinden gider ve hepsiyle tek tek dövüşür. Tüm düşmanlarla dövüşerek onları yenmelisiniz. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.