Paparazi Kız

Paparazi Kız oyunu 713 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Kız Oyunları

Paparazi Kız Paparazi Kız ; Paparazi kız ünlülerin peşinde ve onları haber yapmak için güzel fotoğraflarını çekmek istiyor. Kıza yardım ederek ünlüleri çarpıcı fotoğraflarını yakalamalısınız. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Oyna

Paparazi Kız Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Vampir Kızı Giydir Vampir Kızı Giydir Vampir kızı önce kategorilerden seçimler yaparak giydirin. Giydirdiğiniz kıyafete uygun makyaj yapmanızda gerekiyor. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Tuvalet Kızı Tuvalet Kızı Tuvaletteki kızın yediği yemeği seçerek çıkardığı sesleri dinleyebilirsiniz. Eğlenceli bir oyun olan Tuvalet Kızı oyununda sol tarafta bulunan yemek çeşitlerinden birini seçmelisiniz. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tavşan Kız Tavşan Kız Sevimli tavşan kızı sağ tarafta bulunan eşyaları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Taraftar Kızlar Taraftar Kızlar Takımlarına destek vermek isteyen taraftar kızları dolaplarında bulunan elbiseleri kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Kızların Dövüşü Süper Kızların Dövüşü Süper kızlar ölümüne dövüşüyor. Oyunda rakiplernizi tek tek yenmelisiniz. Dövüş oyununu ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla karşılıklı oynayabilirsiniz. Menüde hareket etmek için "W,A,S,D" tuşlarını kullanın. Oyun yüklendikten sonra; Bilgisayara karşı oynamak için: "SINGLE MODE"ye gelip "BOŞLUK" tuşuna basıp istediğiniz kahramanı seçebilirsiniz. Bir arkadaşınızla oynamak için: "VS. MODE" seçeneğini onaylamalısınız. Daha sonra her iki oyuncu da karakterlerini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Dövüş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Star Kız Star Kız Oyundaki kızları teker teker giydirerek onlardan birer star yaratmalısınız. İstediğiniz kızı star yapabilirsiniz. Oyun mouse tuşu ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Sosyete Kızlar Sosyete Kızlar Güzel sosyete kızları alışverişte... Ortadaki kızı oyundaki butonlara tıklayarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Her buton ayrı bir eşyayı temsil eder. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Snowboard Kız Snowboard Kız Snowboard yapan kızı istediğiniz gibi giydirebilir ve 'Show' butonuna tıklayarak giydirdiğiniz kızı görüntüleyebilirsiniz. Tekrar giydirmek için 'Replay' butonuna tıklamalısınız. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Siyah Saçlı Kızı Giydir Siyah Saçlı Kızı Giydir Siyah saçlı kızı giydirmeniz gerekiyor. Onu esmer hale getirmeniz gerekiyor. Kıyafetleride ona göre seçmelisiniz. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Sihirli Kız Sihirli Kız Sihirli kızı, sağ tarafta bulunan menüyü kullanarak istediğiniz gibi giydirebilir ve makyaj yapabilirsiniz. Makyaj oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.