kamerayla yemek yapma

23 Nisan Anıtkabir 23 Nisan Anıtkabir 23 Nisan ulusal egemenlik bayramının sevincini yaşadağımız bu günlerde bu günün anlam ve önemi taşıyan bir oyunla karşınızdayız. Bu oyunda yapmanız gereken oyuna girip önce resmi seçmek olacak. Daha sonra seçtiğiniz bu resmi kolay orta ve zor seviyesine göre ayırıp yapboz parçaları elde edebilirsiniz. Bu parçaları resmin her köşesine göre iyice inceleyerek gelmesi gereken yere sürüklemelisiniz. Çok dikkatli ve akıllıca hamleler yaparak oyunu tamamlayıp ister bir zor seviyeye isterseniz diğer resime geçebilirsiniz. Çocuk oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

3D Bilardo 3D Bilardo Oyunda yapmanız gereken topun yönünü ve şiddetini ayarlayarak topu deliğe en az vurma sayısından göndermek. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

3D Harita 3D Harita 3D harita oyununda yapmanız gereken bölüm sonunda damalı kutucuğa erişerek leveli tamalamak. Ancak oyunda sıkıştığınız ve geçemediğiniz yerlerde üç boyutlu haritaya ulaşmalısınız. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

3D Motorsiklet 3D Motorsiklet Üç boyutlu mükemmel motor oyununa başlamak için öncelikle play butonuna basmalısınız. Bundan sonra continue butonuna basarak oyunun zorluk derecesini seçiyorsunuz. Eğer basit istiyorsanız easy, zoroyun istiyorsanız hard seçeneğini seçmelisiniz. Bu bölümü seçip geçmek için starta basmalı ve oyuna giriş yapmalısınız. Bu oyunda yaomanız gereken 3d motorsiklet ile labirent yolda engellere çarpmadan ve çok hızlı bir şekilde ilerlemek olacak. Keyifli dakiklar geçireceğiniz bu oyun. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aç Sumocular Aç Sumocular Sumocular güreşirken çok yorulup çok güç kaybediyorlar. Sumocunuzun güreşi kaybetmemesi için beslemelisiniz. Dikkatli olun sumocunuz yemek yerken başka bi sumocu size size değerse oyunu kaybedebilirsiniz. Farenizin okunu sumocunuzun üzerine getirdiğinizde yemek yemeğe başlar. Fazla yemek yedirdiğinizde sumocunuz patlayabiliyor. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Acıkmış Kirpiler Acıkmış Kirpiler Kirpiler çok acıkmış ve biran önce karınlarını doyurmak istiyorlar. Bütün tahtaları yakın ve kirpilerin düşmanları pişerek kirpilere yemek olsun. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Ada Akvaryum Ada Akvaryum Ufak bir balık olarak başladığınız bu oyunda yapmanız gereken sizden ufak balıkları yutarak büyümeye çalışmalısınız. Beceri oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ada Koruyucu Ada Koruyucu Bu oyunda yapmanız gereken adaya en sağlam savunma sağlayarak size saldırı yapan sandallardan korunmak ve onları upgrade ettiğiniz kalelerden yapacağınız ateşlerle yok etmek olacak. Strateji oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aerobik Güzeli Aerobik Güzeli OyunKolu harika giydirme oyunları ile karşınızda. Yapmanız gereken aerobik sporu yapan güzel kızı giydirmek. Kıyafetler arasından en şıklarını, en beğendiklerinizi seçip giydirebilirsiniz. Giydirme oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ağaç Evini Kur Ağaç Evini Kur Kendi ağaç evinizi yapmak için kuşların getirdiği parçaları uygun yerlere yerleştirmelisiniz. Parçanın ait olduğu yerde kuşa tıklayarak onu durdurabilir, ikinci kez tıklayarak ağızındaki parçayı bırakmasını sağlayabilirsiniz. 'Start' yazısına tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ahtapot Fırlat Ahtapot Fırlat Oyunda yapmanız gereken ahtapotu fırlatıp en uzağa gitmesini sağlamak ve yol alırken altın ve ödül toplamasını sağlamak. Daha sonra ise bu paralarla kendizi geliştirmelisiniz. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akrobasi Akrobasi Bu oyunda yapmanız gereken akrobatı yönlendirerek sağlam bir şekilde yarışı tamamlamasına yardmcı olmak. Denge oyunu olan bu oyunda motorun dengesi tamamen sizin kontrolünüzde. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akrobasi Hareketleri Akrobasi Hareketleri Havada akrobasi hareketleri yapmanız gerekiyor. Hareketin zorluğuna göre puan alıcaksınız. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Akrobatik Ben 10 Akrobatik Ben 10 Kahramanımız Ben 10 bu seferde bisikletiyle bizlere show yapıyor. Onu yönlendirmeli ve düşmemesi için elinizden geleni yapmalısınız. Dikkatli olun kahramanımızı düşürmeyin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Akrobatik Hareketler Akrobatik Hareketler Akrobatik Hareketler Oyunumuzda, motor ile engelli yollarda dikkatlice gitmeli ve akrobatik hareketler yapmalısınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oyunu oyna. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Alacakaranlık Makyaj Alacakaranlık Makyaj Alacakaranlık yıldızlarından üçünün makyajını yapmaya hazırmısınız. Oyuna başlamak için Continue tuşuna basmalı ve makyaja başlamalısınız. Sevilen oyunlardan sırayla istediğinize makyaj yapabilirsiniz. Bunun için sağ alt taraftan istediğinizi seçip makyaj yapmaya başlıyabilirisiniz. Edwardın gozleri saçları dudakları yanaklarını değiştirebilir ona yepyeni bir imaj katabilirisiniz. Tek tek her oyuncuyu makyaj yapıp giydirmelisiniz. Giydirme oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Alanı Kapla Alanı Kapla Oyuna başlamak için İnfect Now butonuna basıyorsunuz. Daha sonra önünüze gelen how to play' a basarak oyuna başlıyorsunuz. Oyunda yapmanız gereken iki rengin fazla alan kaplama mücadelesinde kırmızı tarafı yöneterek mavi noktalardan üstün olmak. Bunun için topları kırmızı yapmaya çalışmalısınız. Bunun için aynı renkteki toplardan bir grubu tamamen kırmızı yapabilirisiniz. Zekanızı kullanıp oyunu kazanan taraf olmalısınız. Zeka oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Alev ve Buz Alev ve Buz Alev ve buz adası oyununda yapmanız gereken buz saldırıları ile canvarları durdurmak ve onları yok etmek olacak. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Alevden Kaçış Alevden Kaçış Yapmanız gereken yürüyen yolda hızla yol alarak önde ilerlemeye çalışmak ve yukarıdan gelen bombalardan kaçınmak. Bu nedenle hızlı hareket etmeli ve önde yol almalısınız. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Alevli Motorcu Alevli Motorcu Oyuna başlarken playa basıyorsunuz. Çok zorlu ve engebeli yollarda motorsikletiyle ilerlemeyi çalışan bir motorcuyu önlendirerek onun bu yollarda kaza yapmadan ve dengeli bir şekilde ilerlemisine yardımcı olmalısınız. Tüm engelleri aşarak yarış sonuna ulaşmalısınız. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Alexa Giydir Alexa Giydir Alexa adlı karakterimizi en güzel şekilde süslemeli en güzel kıyafetleri giydirmelisiniz. Yapmanız gereken en beğendiğiniz seçenekleri mankenin üstüne giydirip onu süslemek olacak. Giydirme oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

AliBaba`nın Çiftliği - Son Kalan AliBaba`nın Çiftliği - Son Kalan Bahçenizdeki meyveleri yemek isteyen hayvanları öldüreceğiniz bir oyun. Oyunda öldürdüğünüz hayvanların cinsine, sayısına göre bölüm sonunda silahlarınızı geliştirebilir veya kurşun alabilirsiniz. Unutmayın güneş doğduğunda bütün hayvanlar ölecektir. Strateji oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Alkolik Pacman Alkolik Pacman En eski oyun karakterinden Pacman, artık alkol kullanıyor. Görevini tamamlaması için bunu yapmalısınız ve düşmanlarınızı etkisiz hale getirmelisiniz. 'Start Game' yazısına tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Altın Araba Makinesi Altın Araba Makinesi İnsanların yeni yeni aletler yapmaya başladığı bu dönemde bu adamda altın toplama arabası yapmış. Arabayı sürün ve bütün altınları toplayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Altın Kumbara Altın Kumbara Altın kumbara oyununda yapmanız gereken oyun içerisindeki altını kumbara ya ulaştırmak. Bunun için gerekeli herşeyi kullanmalısınız ve altını kumbaraya göndermelisiniz. Beceri oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Altın Pusula Altın Pusula Oyunda yapmanız gereken alfebenin tüm harflerini bulup üzerine tıklamak olacak. Ama bu görev sandığınız kadar kolay olmayacak. Çünkü harfler fotoğraf karesi içinde saklanmış durumda olacak. İyice inceleyi tüm harfleri bulmalısınız. Zeka oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Amerikan Futbolu 2 Amerikan Futbolu 2 Amerikalıların çok sevdiği amerikan futbolunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Oyunda sayı yapmak için gelen rakip oyuncularını engellemelisiniz. Bunun için sadece farenizi kontrol etmelisiniz. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Anahtar Anahtar Anahtar oyununda yapmanız gereken kapıyı açmak için anahtarı oluşturmak olacak. Bunun için anahtar parçalarını toplayarak anahtarı oluşturmaya çalışmalısınız. Zeka oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Angel Bratz Bebek Angel Bratz Bebek Bratz karakterlerinin en ufağı olan Lil Bratz'in en yeni oyunu. Oyunda Lil bulutların üstünde bulunan şirin hayvanları topluyor. Bunu yapmak içinde Lil'in üstünde bir yerden tutup çekiyoruz. Altında çıkan ok yönünde zıplıyor karakterimiz. Bratz oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Angry Nihad Angry Nihad Angry Nihad oyunu bilinen angry birds oyunun survivor yarışması ile büyük sempati kazanan ünlü şarkıcı nihat doğan ile kaynaştığı bir oyun. Bu oyunda yapmanız gereken elinizdeki baltayı kullanıp kızgın kuşları ve yumurtaları yok etmek için düzeneğin sabit noktalarına vuruşları yapmalısınız. Beceri oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Anne ve Bebek Anne ve Bebek Oyunda yapmanız gereken gezintiye çıkmak için hazırlanan anne ve bebeğe yardımcı olmak. Annenin elbise, etek, ayakkabı, takı gibi bir çok aksesuarını istediğiniz tarzda değiştirebilir, bebeğin arabasını ve kıyafetinide seçebilirsiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Araba Saldırısı Araba Saldırısı Araba savar merkezli oyun alanında arabalar bu sefer saldırı araçları olacak. Yapmanız gereken arabaları merkez bölgeye yaklaşmadan yok etmek ve bölgeye zarar vermelerini engellemek olacak. Savaş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Arabada Makyaj Arabada Makyaj Sabah işine geç kalmış bayana yardım etmeli ve arabayı kullanırken makyaj yapmalısınız. Araba sağa, sola veya yoldaki çukurlara düşerse makyajı bozulacaktır. Elinizden geldiğince araba düz yoldayken makyaj yapınız. Makyaj oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aradaki Farklar Aradaki Farklar Oyunda yapmanız gereken benzer iki resim arasındaki farklılık yaratan ince detayları bulmak. Ancak hızlı davranmalı ve sürenizi kontrol etmelisiniz. Bunun için çok dikkatli olmalısınız ve bulduğunuz detaları işaretlemelisiniz. Zeka oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Arı Defans Arı Defans Arı defans oyununda yapmanız gereken harita üzerinden geçiş yapmak isteyen sinirli arıları durdurmak. Engeller koyup arıların geçmemesi için silahlar koyup para kazanmalısınız. Savaş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Arı Savaşları Arı Savaşları Arı savaşları oyununda sizi çok eğlenceli ve çok keyifli dakikalar bekliyor. Bu oyunda yapmanız gereken savaşçı arıların kovan savaşında sarı tarafı kontrol ederek rakibin alanlarına saldırıp alanları ele geçirmeye çalışmalısınız. Strateji oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Askeri Alanlar Askeri Alanlar Askeri alanlar oyununda yapmanız gereken kulenizden asker çıkartması yaparak düşman kaleye yönlendirmek olacak. Bunun için kırmızı sayılı kulelere askerler göndererek onları yok etmelisiniz. Savaş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

At Çiftliği At Çiftliği At Çiftliği oyununda at çiftliğinin yöneticisi olacaksınız. Oyuna başlamak için önce play yuşuna basıp daha sonra ise start tuşuna basmalı ve oyuna başlamalısınız. Daha sonra atların üstünde çıkan ihtiyaç kutusundaki yemek veya suyu karşılyarak atı doyurmalı ve sulamalısınız. İki atın ne istediklerine iyice bakmalı ve anında yerine getirmelisiniz. Oyun neşeli ve eğlenceli oyunlarla karşınızda olmaya devam edecek. Karışık oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

At Yarışı Engeller At Yarışı Engeller Oyunda yapmanız gereken atın üzerindeki jokeyi yönlendirmek olacak. Bunun için yapmanız gereken atı ile engellerin üzerinden atlayarak kazasız geçiş yapmak ve önünüzde insaları ezmelisiniz. Yarış oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Atak Koruyucu Atak Koruyucu Atak koruyucu oyunu açıldıktan sonra engils menüsünü seçerek playa basıyorsunuz. Ardından regular butonuna basıp oyuna giriyorsunuz. Oyunda yapmanız gereken sizin bölgenize zarar vermeye çalışan çöp adamları yok etmeye çalışmak. Bunun için atışlar yapıp çöp adamları kafasından vurmaya çalışmalısınız. Nişan oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.