kızlar öpüşme

Afrika Dünya Kupası Afrika Dünya Kupası Afrika'da düzenlenen 2010 Dünya Kupası'nda ülkelerini destekleyen kızları, takım formalarını kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Bebek Giydir Barbie Bebek Giydir Haydi kızlar Barbie giyinmesi için yardımcı olun. Onu en baştan giydirin. Kıyafetleri farenizle sürükleyip uygun yerlere bırakmanız yeterli. Barbiee oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bowling Öpücük Bowling Öpücük Bowling salonunda kimseye gözükmeden öpüşmek isteyen sevgililere yardım etmeli ve kimseye görünmeden öpüşmelisiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bratz Kurtarma Bratz Kurtarma Brataz kızları korkunç evde kurtarılmayı bekliyor. Yapmanız gereken kızların bir tanesini yönlendirerek diğer kızları arkanıza takarak korkunç evden bi an önce uzaklaşmak. Bratz oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bratz Tasarla Bratz Tasarla Bratz kızlarını en baştan istediğiniz gibi baştan aşağı tasarlayabileceğiniz güzel bir oyun. Oyun yüklendikten sonra başlamak için ilk önce "PLAY"e daha sonra da tasarlamak istediğiniz karakteri seçip "NEXT" butonuna tıklayın. Sağ taraftaki menülerden karaktarenizin makyajını yapabilir aksesuarlarını koyabilirsiniz. En son işiniz bittiğinde alttaki "DONE" butonuna tıklayıp karakterinizi görebilirsiniz. Eğer resmi yazıcıdan çıktı almak istiyorsanız sol alt köşedeki "PRINT" butonuna basabilirsiniz. Bratz oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dansçı Kızlar Dansçı Kızlar Liseleri kızlara ponpon kız olma görevi veriliyor. Size düşen görev ise bu dansçı kızlara dans edecekleri ponpon kız kıyafetleri arasından kendi tarzınıza keyfinize göre en güzel elbiseleri seçerek giydirmek olacak. Giydirme oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Doğum Günü Kıyafetleri Doğum Günü Kıyafetleri Doğum günü için hazırlanan ikiz kızlarımızın giysilerini en güzel şekilde giydirmelisiniz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Doranın Bayramlıkları Doranın Bayramlıkları Sevilen çizgi film karakteri ve küçük kızların sevilisi olan dorayı giydirmek için önce play tuşuyla oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra ise ilk önce doranın saç ve makyaj bakımlarıyla ilgilenmeniz gerekiyor. Bunları yaptıktan sonra doraya kıyafet giydirerek onu hazır hale getirmelisiniz. Keyifli dakikakalar geçirmeniz dileğiyle... Giydirme oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ev Partisi Ev Partisi Genç kızlar evin boş olmasından faydalanıp, pijama partisi düzenler. Eğlenen kızların ikisini yukarıda ve aşağıda bulunan butonları kullanarak giydirebilirsiniz. Çocuk oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Farmville Kızları Farmville Kızları FarmVille çiftliklerinde yaşayan genç kız kardeşleri sağ ve solda bulunan butonları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsin. En sevdiğiniz çiftlik hayvanını da yanlarına koyduktan sonra fotoğraf butonuna tıklayarak kızların en son halini görebilirsiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Futbol Kızları Futbol Kızları Futbol kızlarından istediğinizi kızı seçerek dolaptaki eşyaları kullanarak giydirebilirsiniz. Futbolu ve futbolcuyu seven kızı giydirdikten sonra 'Show' butonuna tıklayarak stad içerisinde görebilirsiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Futbol Öpücük Futbol Öpücük Futbolcuyu kontrol ederek atacağı penaltıdan önce sevgilisiyle öpüşmesini sağlamalısınız. Penaltıyı kaçırırsanız tekrar şans öpücüğü alıp, gol atmayı denemelisiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Güzel Kızlar Partisi Güzel Kızlar Partisi Modayı yakından takip eden kızlar bu akşam partide buluşuyorlar. Hepsi birbirinden güzellerdir. Sizde bitane kızı seçin ve giydirin. Hepsi dolabında ayrı ve birbirinden güzel kıyafetler bulunmaktadır. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Güzel Moda Kızları Güzel Moda Kızları Modayı yakından takip eden iki güzel kızı sağ ve solda bulunan menüyü kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Güzel ve Çirkin Güzel ve Çirkin Oyundaki resimlerde yüzü kapalı kızların güzel mi çirkin mi olduğunu tahmin ediyorsunuz. 'Oyuna Basla' yazısına tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Güzellik Salonu 2 Güzellik Salonu 2 Güzellik salonunuza gelen kızlara devasa stiller yapmanız gerekiyor. Güzelliklerine güzellik katabilirsiniz. İstediklerini tam anlayın ve öyle yapmaya başlayın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Haylaz Çocuk Haylaz Çocuk Yaramaz çocuk ergenlik çağına yeni girmiş biri ve çevresindeki kızlara karşı aşırı ilgili. Ailesi görmeden çevresinde bulunan kızları kesmeye çalışıyor. Ailesi ona baktığında üstlerinde flash patlıyor. Flash paylayınca kızlara bakmayı bırakmalısınız. 'Play' yazısına tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

İzdivaç İzdivaç Yürüyen merdivenden gelen kızların giyinişlerine uygun olan genci aşağıdan yollamalısınız. Size verilen sürede gerekli izdivaçı sağlarsanız bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. 'Start' yazısına tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Jake ve Neytiri Jake ve Neytiri Avatar sinema filmindeki aşklarıyla beğeni toplayan Jake ve Neytiri, kimseye gözükmeden öpüşmek istiyor. Çevredekilere dikkat ederek aşık ikiliyi öpüştürmelisiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Justin Bieber Giydir Justin Bieber Giydir Ünlü şarkıcı ve genç kızların hayranı olduğu Justın Bieber i en baştan yaratma fırsatını sizlere sunuyoruz. Yapmanız gereken ünlü şarkıcının elbiselerini giydirmek ve saç imajını değiştirmek. Giydirme oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Karnaval Kızları Karnaval Kızları Karnaval kızlarından beğendiğiniz bir kızı seçerek giydirmeye başlayabilirsiniz. Sol menüde bulunan eşyalardan istediğinizi seçerek kızın üzerine sürüklemeli ve bırakmalısınız. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kızlar Yurdu Kızlar Yurdu Kız hastası çocuk yolda yürürken birçok kızın bulunduğu bir yurdun önünden geçer. Bu sırada aklına kızların çamaşırları gizlice almak gelir ve camdan içeri dalar. Sıcak bölgelerde kızlar onu göremez. Oyunda kızlara gözükmeden iç çamaşırlarını toplamalısın. "Start" yazısına tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kupa Kızları Kupa Kızları Kupada taraftarı oldukları takımları destekleyen kızlardan birini sol alt tarafta bulunan topları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Lise Aşkı Lise Aşkı Lisenin en güzel kızı okula gelen diğer kızlar yüzünden zor günler geçirmektedir. Erkek çocukları etkilemek için gücünü kullanmak zorunda kalır. Farenizi(mouse) kullanarak erkekleri etkilemeli ve eğer bir kız engel olmaya çalışırsa farenize hızlı bir şekilde tıklayarak kızı uzaklaştırabilirsiniz. Menüde sol taraftaki butonu kullanarak oyuna girebilirsiniz. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Noel Puanlı Giysi Noel Puanlı Giysi Noel yaklaşırken genç kızları bu geceye en güzel şekilde hazırlamalı gidrimeli süslemelisiniz.En beğendiğiniz puanlı giysileri giydirmelisiniz. Meboyunlari.COM sizler için puanlı giysi giydirme oyunları. Giydirme oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Okul Kızları Okul Kızları 2 okul arkadaşını istediğiniz gibi sağ ve sol tarafta bulunan butonları kullanarak kızları giydirebilirsiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Parisli Kızlar Parisli Kızlar Pariste yaşayan kız arkadaşları istediğiniz gibi giydirebilir ve makyaj yapabilirsiniz. Seçtiğiniz kıza makyaj yaptıktan sonra "Next" butonuna tıklayarak giydirebilirsiniz. Makyaj oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Penaltıcı Kızlar Penaltıcı Kızlar Start butonuna bastıktan sonra hangi oyuncu ile oynayacağımızı seçiyor ve oyuna başlıyoruz. Oyunda yön tuşları ile topu atacağımız yeri belirliyor, boşluk tuşuna basıyoruz. Sağ altta kayan menüden vuruş şeklimizi belirleyip, boşluk tuşuna basıyoruz. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Plaj Voleybolu Plaj Voleybolu Plajda voleybol oynamak üzere gelen güzel kızları giydirmelisiniz. Yapmanız gereken kıyafet reyonundan en güzel mayoları, bikinileri, terlikleri, aksesuarlı giydirerek kızları hazır hale getirebilirsiniz. Giydirme oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ponpon Kızlar Ponpon Kızlar Birbirinden güzel 3 ponpon kızı gösteriden önce sol tarafta bulunan eşyaları kullanarak istediğiniz gibi giydirmelisiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Powerpuff Kızları Powerpuff Kızları Sevilen çizgi film kahramanları Powerpuff kızlarının masaüstü resimlerinin yer aldığı bir yapboz oyunu. Powerpuff Kızları yapboz oyununa çizgi film ile alakalı resimlerden birini seçerek başlayabilir, seçilen resmi istediğiniz zorlukta oynayabilirsiniz. Çizgi film oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Powerpuff Mücadelesi Powerpuff Mücadelesi Powerpuff girls oyunlarını oynarken çok eğleneceksiniz. Süper kızların karşısına çıkan tüm düşmanları öldürmelisiniz. Powerpuff girls oyununu oynarken çok eğleneceksiniz. Çizgi film oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Punk Prenses Punk Prenses Punk giyinmeyi seven kızları istediğin gibi giydirebilirsin. Sadece fareni kullanarak kızın çevresinde bulunan elbiseleri denemelisin. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevgililer Günü 2 Sevgililer Günü 2 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken yeni yeni oyunları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Oyunda bir erkeğe birden fazla kızla konuşması için yardım etmelisin. Kızlardan birinin bile hattı düşmemeli. Tüm kızlarla konuştuktan sonra bölüm bitecek ve yeni bölümde daha çok kız olacaktır. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevimli Bratz Sevimli Bratz Sevimli Bratz kızıyla erkek arkadaşı barda otururken öpüşmek ister. Çevredekiler görmeden sevimli Bratz kızı öpmeye çalışmalısın. Bratz oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sosyete Kızlar Sosyete Kızlar Güzel sosyete kızları alışverişte... Ortadaki kızı oyundaki butonlara tıklayarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Her buton ayrı bir eşyayı temsil eder. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Spa Salonu İşlet Spa Salonu İşlet Genellikle kızların geldiği spa salonunu işletmeniz gerekiyor. Onları mutlu edin ve tekrar gelmelerini sağlayın. İstekleri yerine geldiğinde mutlu olacaktırlar. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Spor Salonu Spor Salonu Spor salonuna beraber giden çift kimseye gözükmeden öpüşmek ister. Çiftin üzerine tıklayarak öpüşmelerini sağlamalı ve biri onlara bakarken durmalısınız. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Star Kız Star Kız Oyundaki kızları teker teker giydirerek onlardan birer star yaratmalısınız. İstediğiniz kızı star yapabilirsiniz. Oyun mouse tuşu ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Sue Pasta Yapıyor Sue Pasta Yapıyor Haydi kızlar Sue'nin en güzel pastaları yapmasına yardımcı olun. Oyun yüklendikten sonra yapmak istediğiniz pastayı seçin ve onun aynısını yapmaya çalışın. Pastanızı süslemek için üst taraftaki araçları fare ile üstüne tıklayarak kullanabilirsiniz. Sue oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.