renkli top oyunu levelli

14 Şubat Hediyeleri 14 Şubat Hediyeleri Sevgililer günü yaklaşıyor ve birçok kişi alacağı hediyeyi düşünmeye başladı. Oyunda sevgilisine elbise almak isteyen kişiye yardım etmeli ve mankenin üzerine en çok yakışan elbiseyi seçmelisiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

19 Mayıs Oyunları 19 Mayıs Oyunları OyunKolu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor bayramınına özel bu güzel oyunla siz değerli takipçilerinin karşısında. Oyuna başladıktan sonra 'Play' e tıklayıp sonra oyundaki adınızı yazmalısınız. Daha sonra oynacağınız karakteri seçip, oyunun zorluk seviyesini belirlemelisiniz. Oyuna başlamak için 'My Career' butonuna basmalısınız. Alıştırmada size gösterildiği gibi üst taraftaki hareketleri yapıp, kendinizi geliştirmelisiniz. Yeterli seviyeye geldiğinizde dünya turnuvasına katılabilirsiniz.Geliştikçe 1, 2, ,3 ,4 ,5 tuşlarına hareketler ekleyebilirsiniz. Karışık oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

2010 Kış Olimpiyatları 2010 Kış Olimpiyatları Kış olimpiyatları için hazırlanan oyunda olimpiyatlarda yapılan yarışmalarında bazıları yer alıyor. Her bölüme girmeden önce nasıl oynacağınız açıklanıyor ve yaptığınız harekete göre puan alıyorsunuz. Genellikle fareyi kullanarak oynadığınız yarışmalarda hızlı ve dengeli olmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

23 Nisan Anıtkabir 23 Nisan Anıtkabir 23 Nisan ulusal egemenlik bayramının sevincini yaşadağımız bu günlerde bu günün anlam ve önemi taşıyan bir oyunla karşınızdayız. Bu oyunda yapmanız gereken oyuna girip önce resmi seçmek olacak. Daha sonra seçtiğiniz bu resmi kolay orta ve zor seviyesine göre ayırıp yapboz parçaları elde edebilirsiniz. Bu parçaları resmin her köşesine göre iyice inceleyerek gelmesi gereken yere sürüklemelisiniz. Çok dikkatli ve akıllıca hamleler yaparak oyunu tamamlayıp ister bir zor seviyeye isterseniz diğer resime geçebilirsiniz. Çocuk oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

23 Nisan Yolculuğu 23 Nisan Yolculuğu 90. 23 Nisan kutlamalarına özel 85 tane kalbi toplamalısın. "Hazır mısın?" yazısına tıklayarak oyunda bulunan kalpleri toplamalı ve dünyayı güzelleştirmeye çalışmalısınız. Çocuk oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

300 Spartalılar 300 Spartalılar 300 Spartalı filminden esinlenere hazırlanmış bir oyun daha. Oyunda güçlü askerlerinizle düşman askerlerinin hepsini öldürmeli ve şehrinizi korumalısınız. Düşman askerleri kalabalık ve daha fazla bu yüzden stratejinizi doğru uygulayarak karşı saldırıya geçmelisiniz. Askerlerinizin doğru yerden saldırmasını sağlamalı ve düşman kalesini yıkmalısınız. Oyunda askerlerinizi savaştan sonra geliştirebilir daha fazla asker seçeneği üretebilirsiniz. Ayrıca altın toplaması için görevlendirdiğiniz askerler ile daha fazla para kazanıp daha fazla asker çıkarabilirsiniz. Savaş oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

3D Balon Patlat 3D Balon Patlat 3D Balon Patlat Oyunumuzda, nereden ateş edersen edin sonra yönü seçin. En içteki toplardan bir sonraki atışınızın rengini gösteriyor. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oyunu oyna. Balon patlatma oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

3D Bilardo 3D Bilardo Oyunda yapmanız gereken topun yönünü ve şiddetini ayarlayarak topu deliğe en az vurma sayısından göndermek. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

3D Harita 3D Harita 3D harita oyununda yapmanız gereken bölüm sonunda damalı kutucuğa erişerek leveli tamalamak. Ancak oyunda sıkıştığınız ve geçemediğiniz yerlerde üç boyutlu haritaya ulaşmalısınız. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

3D Motorsiklet 3D Motorsiklet Üç boyutlu mükemmel motor oyununa başlamak için öncelikle play butonuna basmalısınız. Bundan sonra continue butonuna basarak oyunun zorluk derecesini seçiyorsunuz. Eğer basit istiyorsanız easy, zoroyun istiyorsanız hard seçeneğini seçmelisiniz. Bu bölümü seçip geçmek için starta basmalı ve oyuna giriş yapmalısınız. Bu oyunda yaomanız gereken 3d motorsiklet ile labirent yolda engellere çarpmadan ve çok hızlı bir şekilde ilerlemek olacak. Keyifli dakiklar geçireceğiniz bu oyun. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

4x4 Ralli 4x4 Ralli 4x4 ralli arabalarıyla buzlu parkurda eğlenceli bir yarış oyunu. Kayan arabayı kontrol ederek yarışı birinci bitirmeye çalışmalısınız. Yarış oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aban Sabri Aban Sabri Galatasaray'ın milli oyuncusu Sabri Sarıoğlu'nun son zamanda kaleye vurduğu dengesiz topları tiye alan bir internet sitesi tarafından hazırlanmış 'Aban Sabri' oyunu. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Abdest Alma Abdest Alma Oyuna başlamak için "Başla" butonuna basmalısınız. Daha sonra abdestin kurallarına göre tek tek deneme yaparak ağız, burun, surat, kolları tıklayarak en az hata sayısı ile abdest almaya çalışmalısınız. Çocuk oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aç Gözlü Yengeç Aç Gözlü Yengeç Deniz kıyısında bulunan yengeç, denizdeki diğer canlıları yakalamaya çalışıyor. Yengece yardım ederek, deniz canlılarını ve yiyecekleri toplamalısın. Çocuk oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aç Sumocular Aç Sumocular Sumocular güreşirken çok yorulup çok güç kaybediyorlar. Sumocunuzun güreşi kaybetmemesi için beslemelisiniz. Dikkatli olun sumocunuz yemek yerken başka bi sumocu size size değerse oyunu kaybedebilirsiniz. Farenizin okunu sumocunuzun üzerine getirdiğinizde yemek yemeğe başlar. Fazla yemek yedirdiğinizde sumocunuz patlayabiliyor. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Acemi Cadı Acemi Cadı Oyunda Acemi Cadı oyuncularından oluşan yap bozu tamamlamaya çalışıyorsunuz. Çizgi film oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Acemi Ninja Acemi Ninja Ustasından eğitim almak için yola çıkan acemi ninja bu maceralı yolculukta istenmeyen bir yola girer. Düşman klan ninjaları karşısına çıkmıştır ve iki klan arasında yıllardır süren bir savaş vardır. Kimi zaman onlardan saklanarak kaçmalı kimi zaman savaşarak yolunuza devam etmelisiniz. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Acıkmış Kirpiler Acıkmış Kirpiler Kirpiler çok acıkmış ve biran önce karınlarını doyurmak istiyorlar. Bütün tahtaları yakın ve kirpilerin düşmanları pişerek kirpilere yemek olsun. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Acun Devler Ligi Acun Devler Ligi Acun Ilıcalı'dan güzel bir futbol oyunu bizleri bekliyor. 35 yaşını geçmiş aynı zamanda futbola veda etmiş, futbolcuların kurduğu takımların maç yapacağı yarışmada ödül tam 1 milyon lira. Acun, Tanju Çolak, Hakan Ünsal, Pierre Van Hooijdonk, Sergen Yalçın, Elvir Boliç, Pascal Nouma gibi yıldız oyuncular kendi takımlarını kurarak yarışacaklar. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ada Akvaryum Ada Akvaryum Ufak bir balık olarak başladığınız bu oyunda yapmanız gereken sizden ufak balıkları yutarak büyümeye çalışmalısınız. Beceri oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ada Elmasları Ada Elmasları Ada elmasları oyununda birbiriyle aynı renk üç topu bir araya getirerek patlamalarını sağlamalısınız. Beceri oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ada Koruyucu Ada Koruyucu Bu oyunda yapmanız gereken adaya en sağlam savunma sağlayarak size saldırı yapan sandallardan korunmak ve onları upgrade ettiğiniz kalelerden yapacağınız ateşlerle yok etmek olacak. Strateji oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ada Savunucu Ada Savunucu Adaya saldıran sinek, kelebek ve değişişk kanatlı hayvanları yok etmeli ve adayı korumalısınız. Oyuna başlamak için sürekli "boşluk veya next" tuşuna basmalısınız. Silahınızı seçip oyuna başladıktan sonra geçtiğiniz her bölümde para kazanacak ve silahınızı güçlendirebileceksiniz. Nişan oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Adayı Koru Adayı Koru Adaya saldıran düşmanlara karşı savaşmanız gerekiyor. Adayı korsanlara vermeyin ve sonuna kadar savaşın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Adibo Mantar Adibo Mantar Sevilen çizgi film kahramanı Adibo ormanda mantar toplamak istiyor. Ona yardım ederek renkli mantarları toplamalısınız. Kırmızı mantarlara dikkat edin, onlar zehirli mantarlardır. Çizgi film oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Adibou Boyama Adibou Boyama Eğitici çizgi filmler arasında yer alan fransız kökenli Adibou için yapılmış bir boyama oyunu. Oyunda hatırlatma resmini kullanarak hangi renkleri kullanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca sağ tarafta bulunan renkler sekmesine tıklayarak, değişik renkler elde edebilirsiniz. İki rengin birleştiğinde oluşturdukları rengi öğrenebilirsiniz. Boyama oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Adrenalin Motoru Adrenalin Motoru Adrenalin bağımlısı motorcu, son model arazi motoruyla inşaat alanına dalar ve inşaatın sonuna kadar dengesini koruyarak gitmeye çalışır. Motorcuya bitiş noktasına ulaşana kadar yardım etmelisiniz. Motor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Aerobik Güzeli Aerobik Güzeli OyunKolu harika giydirme oyunları ile karşınızda. Yapmanız gereken aerobik sporu yapan güzel kızı giydirmek. Kıyafetler arasından en şıklarını, en beğendiklerinizi seçip giydirebilirsiniz. Giydirme oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Afrika Dünya Kupası Afrika Dünya Kupası Afrika'da düzenlenen 2010 Dünya Kupası'nda ülkelerini destekleyen kızları, takım formalarını kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Kız oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Afrika Futbol Afrika Futbol Afrika futbol heyecanı devam ediyor. Safari bölgesindeki eğlenceli oyun başlamak üzeresiniz. Pembe filin koruduğu kaleye size verilen süre içerisinde gol atmalısınız. Tek dikkat etmeniz gerekn nokta siz vuruşunuzu yaparken zebranın sizi görmemesi. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Afrika Futbol 2010 Afrika Futbol 2010 'English' ve 'Play' butonlarına tıklayarak oyuna girebilirsin. Oyunda sol tarafta bulunan adama birkez tıklamalı ve fareni kullanarak adama yön vermelisin. Rakip oyunculara yakalanmadan ilerlemeli ve gol atmalısınız. Futbol oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ağaç Evini Kur Ağaç Evini Kur Kendi ağaç evinizi yapmak için kuşların getirdiği parçaları uygun yerlere yerleştirmelisiniz. Parçanın ait olduğu yerde kuşa tıklayarak onu durdurabilir, ikinci kez tıklayarak ağızındaki parçayı bırakmasını sağlayabilirsiniz. 'Start' yazısına tıklayarak oyuna girebilirsiniz. Komik oyunlar Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ahtapot Fırlat Ahtapot Fırlat Oyunda yapmanız gereken ahtapotu fırlatıp en uzağa gitmesini sağlamak ve yol alırken altın ve ödül toplamasını sağlamak. Daha sonra ise bu paralarla kendizi geliştirmelisiniz. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ahtapot Giydir Ahtapot Giydir Sevimli ahtapotu en güzel şekilde süslemek için size verilen tüm nesneleri kıyafetleri, süsleme eşyalarını kullanarak kendi keyfinize göre güzel bir görünüm yaratmalısınız. Giydirme oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ajan Kadın Ajan Kadın Kadın ajanımız zorlu bir maceraya başlıyor. Oyunda gizli ajan olan kadını yönlendirerek karşınıza çıkan tüm askerleri etkisiz hale getirip tüm belgeleri toplayın. Daha sonra topladığınız belgeler ile görevinizi tamamlayabilirsiniz. Öldürdüğünüz askerlerin üzerini arayarak yeni silahlar veya diğer malzemeleri bulabilirsiniz.

Akıl Hastalarını Kurtar Akıl Hastalarını Kurtar Akıl hastanesinde yatan insanlar gördükleri muameleden çok sıkıldılar ve ordan kurtulmak istiyorlar. Anahtarları tek tek bulmanız gerekiyor. Kilitleri açın ve hastaları kurtarın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Akıllı Balık Akıllı Balık Akıllı Balık Oyunumuzda, denize ulaşması gereken balığın karşısına çıkan engelleri geçmesinde ona yardımcı olun ve denize ulaştırın. OYUN NASIL OYNANIR ? oyun MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oynanır. Beceri oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akıllı Dozer Akıllı Dozer Akıllı Dozer Oyunumuzda, sarı buldozer ile kutucukları sarı toplama bölgesine taşıyarak görevi tamamlayın. YUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oyunu oyna. Araba oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akıllı Göz Akıllı Göz Akıllı Göz ile haritadaki tüm ipuçlarını toplayıp çıkış noktasına ulaşmaya çalışmalısınız. Ana gözün açılmasını sağlamalı ve bunu sağladıktan sonra onun yanına gidip yeni ve daha zorlu bölümlere geçmelisiniz. Beceri oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Akıncı Ordu Akıncı Ordu Büyük İskender'in akıncı ordularını kontrol etmeli ve ülkeleri ele geçirerek ilermelisin. Aynı zaman senin olan ülkeleri korumalı ve tüm bölgeyi ele geçirene kadar durmamalısınız. Strateji oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.