Spor Oyunları

0/1

Spor Oyunları

Basket Atışları Basket Atışları Yürüyen potaya ustaca atışlar yapark atışları baskete çevirmeye çalışmalısınız. Bunun için atışları potanın geçiş izasına göre atmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kafa Tenisi Kafa Tenisi Kafa adamları kontrol ederek tenis oynamalı ve rakibinizi yenilgiye uğratmalısınız. Topu kendi alanınıza düşürmemeye dikkat etmelisiniz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Basketbolcu Basketbolcu Baketolcu ile ardarda atışlar yaparak en yüksek skora ulaşmaya çaılşmalısınız. Pota etrafında dolaşansarı nokta panyaya geldiğinde "GO" tuşuna basarak atışı yapabilirsiniz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Basket Atışı Basket Atışı Basktebolcu ile spor salonu içerisinde atış yapmanız gereken mavi noktayı takip etmeli yuyaklayıp içine bastıktan sonra atışlarınızı yapmalısınız. Bölümler ilerledikçe halkalar ufalacak ve işiniz dahada zorlaşacak. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Beyzbol Beyzbol Beyzbol oyununda yapmanız gereken size fırlatılan topuna isabetli bir vuruş yaparak topu sayıya çevirmek olacak. Topu ıskalamamak için izanızı size gelen topa göre almalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sevimli Voleybol Sevimli Voleybol Oyunda yapmanız gereken bomba ile sanki bir topmuş gibi voleybol topu gibi oyunu oynamak ve topun kendi bölgenizde değil rakip alana düşüp patlamasını sağlamak. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Denge Topu Denge Topu Oyunda yapmanız gereken topu sürükleyerek bitiş noktasına kadar yuvalayıp daha zorlu bölümlere geçebilmek. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

KayKay Ustası KayKay Ustası Kay kay ile belirli bölgenin içerisindeki tüm kırmızı küpleri toplamalısınız. Bölüm içerisindeki tüm topları topladığınız anda bölüm sona erecek ve daha zorlu bölümlere geçeceksiniz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Elektro Golf Elektro Golf Elektro golf oyununda yapmanız gereken mini golf oyunlarında olduğu gibi topa yön vererek ufak deliğe ulaşmasını sağlamak. Oyun esnasında topun geçişine engel olacak bazı elektrik akımları olacak. Bunlara dikkat edip en az atış sayısında amaca ulaşmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bombalı Voleybol Bombalı Voleybol Bombalı voleybol oyununda yapmanız gereken oyun yüklendikten sonra oyunu tek kişi veya iki oyunculu olarak seçtikten sonra oyuna baslamalı ve yön tuşları ile topu takip derek sizin bölgenizde yere düşmesini önlemeye çalışmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Eşşek Koşusu Eşşek Koşusu Eşşek koşusu oyununda yapmanız gerekenoyuna başlayıp hızlanmak olacak. Daha sonra önünüze çıkan engellerin üstünden zıplayarak geçmeye çalışmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

3D Bilardo 3D Bilardo Oyunda yapmanız gereken topun yönünü ve şiddetini ayarlayarak topu deliğe en az vurma sayısından göndermek. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Golf Düzeneği Golf Düzeneği Golf oyunlarındaki gibi topu bayrakğın altında deliğe sokmanız gereken bu oyunda farklı olan bazı şeyler var. Bunlar topu diğer oyunlardaki gibi yön ve hız ayarları ile gönderemiyecek olmanız. Kurulu düzenekten bazı nesneleri yok ederek topun hareket edip deliğe ulaşmasını sağlamalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Basket Antremanı Basket Antremanı Basketbolcu maçlara hazırlık yapmak ve atışlarında isabet sağlayabilmek adına üçlük antremanı yapıyor. Yapmanız gereken basketbol atışları için topun hızını ayarlamak. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yabani Beyzbol Yabani Beyzbol Yabani beyzbol oyununda dinazor oyununcunun size fırlattığı topları karşılıyarak iyi bir vuruşla tekrar geriye göndermelisiniz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sportmen Gençlik Sportmen Gençlik Sportmen gençlik oyununda bir grup sporcunun spor yarışlarıyla oynayabilece, zaxman geçirebilecekseniz. Yapmanız gerken playa başlayarak oyuna girmek. Öncelikle yarışacağınız sporcu kişiyi seçmelisiniz. Ardından ise yarışacağınız spor dalını seçerek oyuna başlayabilirisniz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çöp Adam Basketbol Çöp Adam Basketbol Çöp adamlarla basketbol oynamaya hazır mısınız? Çöp adam takımlarından istediğinizi seçerek başlayacağınız oyun, güzel bir spor oyunu. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Minik Basketçiler Minik Basketçiler Minik basketçiler ile güzel ve bir o kadarda eğlenceli bir macera Oyunkolu kalitesi ile sizlerle. Bu oyunda yapmanız gereken nba yıldızları arasından istediğiniz sporcuyu seçerek oyuna başlıyorsunuz. Daha sonra ise fare ile basket atışı yapacağınız topun yönünü ve şiddetini ayarlayarak atışı göndermeliniz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Havuz Bilardo Havuz Bilardo Herkez tarafından çok sevilen ve bir o kadarda popüler olan bu eğlenceli oyun OyunKolu kalitesi ile siz değerli takipçilerimizin karşısında. Oyuna başladıktan sonra playa basmalı ve giriş yapmalısınız. Daha sonrasında fareyi kullanarak atışlar yaparaklar topları deliklere sokmaya çalışmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Spor Salonu İşlet Spor Salonu İşlet Spor salonu oyununa başlamak için play butonunu kullanamalısınız. Ardından ise oyuna giriş yaptıktan sonra işletmenin sahibi olucak ayrıca b u işletme gelen müşterilere hocalık yapacaksınız. Öncelikle gelecek olan müşterinin ne isteiğini gösteren kutucuğa bakarak isteğine karşılık onu yönlendirmelisiniz. Bunun ardından çalıştığı spor aletinden sonra ücretini alıp göndermelisiniz. Tüm müşterilerin isteklerini çok geç kalmadan en hızlı şekilde yerine getirmeye çalışıp para kazanmak için uğraşmalısınız. Hızlı ve dikkatli olmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Kayak Süper Kayak Oyuna başlamak için playa basıyoruz. Daha sonra kayak yapmak için kayakçıların arasından istediğimizi swçip oyuna başlıyoruz. Oyunda yapmanız gereken kayak yapan gencin güzergahını belirlemek ve atışları yapmadan önce nerden gitmesi gerektiğini gösterip yönlendirmek. Koyu mavi çizgili yolu seçip kayakçının uçuşlar yapmasını sağlamalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Spor Yaşamı Spor Yaşamı Spor yaşamı oyunun amacı ve yapmanız gerekenler sporcular arasından birini seçip onu her yönden geliştirmelisiniz. Oyunun kontrol tuşları her yarışa ve her oyuna göre değiştiği için her yarıştan önce kontrol tuşlarına iyice bakıp yarışa başlamalısınız. Seçtiğinizin sporcuyu geliştirip yarışlara katılmasını sağlamalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kayak Kayak Start/restart butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak, kayakçıyı sağa ve sola yönlendirerek, mavi ve kırmızı bayrakların arasından geçilmelidir. Yukarı ok tuşuyla kayakçı hızlanır. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yeşil Koşucu Yeşil Koşucu Bu oyuna başlarken önce tanıtım videosunu izlemeli, daha sonra karşınıza gelen saat şelindeki menüden oyuna başlamak için ortadakini seçiyorsunuz. Oyuna başladıktan sonra sağ üst kösedki play butonuna basmalısınız. Oyunda yapmanız gereken engelleri ok tuşlarını kullanarak aşmak. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bomba Hockey Bomba Hockey Bomba hokey oyununda yapmanız gereken kırmızı ve mavi renkli topları kendi renklerine ait kalelere göndermek olacak. Bunun için bombayı patlarak topları kalelere göndermeye çalışmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hip Hop Tenis Hip Hop Tenis Tenis sevenler için sürükleyici ve eğlenceli bir tenis oyunu. Rakibinizden önce sayı alarak onu yenmelisiniz. Böylece bir sonraki tura geçmeye hak kazanabilirsiniz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Amerikan Futbol Ligi Amerikan Futbol Ligi Amerikan futbol liginde küçük adamların büyük adamlarla verdiği mücadeleye yardım etmelisiniz. Karşıdan gelen büyük adamlara topu yakalatmadan ilerlemeli ve gol atmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Basket Gözü Basket Gözü Basketbol sevenler için alternatif bir basket oyunu. Basketbol topunu potaya atmalısın. Oyun başlangıcında çizgi sana yardım ediyor. İlerleyen bölümlerde çizginin yarısı yok olacak ve oyun daha eğlenceli olacaktır. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Jordan Basket Jordan Basket Efsane Jordan ile basket oynamak ister misiniz? Sadece farenizi kullanarak istediğiniz potaya basket atmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Hızlı Bilardo Hızlı Bilardo Bilardo sevenler için alternatif bir oyun. Oyunda size verilen süre içerisinde topları deliklere atmaya çalışıyorsunuz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bahçe Golfu Bahçe Golfu Bahçede golf oynayarak eğlenceli dakikalar geçirin. Farenizi kullanarak golf topunu deliğe sokmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

BMX Pro BMX Pro BMX bisiklet ile birbirinden güzel hareketleri denemeye hazır mısınız? BMX bisikleti kullanarak havada hareketler yapmalı ve puan kazanmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Jet Ski Jet Ski Spor oyunlarını sevenler için alternatif bir jet ski oyunu. Oyunda kullandığınız jet ski'yle bitiş noktasına kadar gitmeli ve karşınıza çıkan yıldızları toplamalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kolej Futbolu Kolej Futbolu Kolejde düzenlenen Amerikan Futbolu turnuvasında rakiplerinize topu kaptırmadan ilerlemeli ve gol çizgisine ulaşmalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Basketçi Çocuk Basketçi Çocuk Topun şiddetini , hızını ve yönünü dikkatlice ayarlayıp atışlarınızı yapmalısınız. Atışlarınız basket oldukça daha çok puan alacaksınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Atlama Olimpiyatı Atlama Olimpiyatı Atlama Olimpiyatı'ında en güzel ve zorlu atlayışı yaparak bir sonraki yüksek atlayışa ve en yüksek puna çıkmalısınız. Bunu yaparken sporcunun havuza balıklama düşmesine dikkat etmeli ve bu şekilde ayarlamalısınız. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mini Golf 3 Mini Golf 3 Klasik ve güzel bir golf oyunuyla güzel vakit geçireceksiniz. Oyun gittikçe zorlaşacak önünüze çeşitli ve zorlu engeller çıkacak topları deliklere yerleştirdikçe yeni bölümlere geçeceksiniz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bowling 2 Bowling 2 Bowling keyfini bilgisayarınızda yaşamanız için güzel bir oyunla OyunKolu olarak karşınızdayız...Tıpkı salonlarda oynadığımız bowling kurallarıyla birebir benzerlik gösteren bu oyunla iyi vakit geçirmenizi dileriz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ödüllü Atlayış Ödüllü Atlayış Atlayışınız güzel bir şekilde yaptıktan sonra kazanacağınız ödül ile kendinize yemek giyecek vs alabilirsiniz. Ne kadar güzel atlayış yaparsanız o kadar çok ödül alabilirsiniz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bilardo Turnuvası Bilardo Turnuvası Kaliteli ve gerçekçi bir bilardo oyunuyla karşınızdayız. Birçok seçeneği olan bu oyunda ister tek başınıza bilgisayara karşı ister arkadaşınızla yarışabilirsiniz. Spor oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

0/1