Yemek Oyunları

0/1

Yemek Oyunları

Bol Meyveli Bol Meyveli İlk önce pasta malzemelerini kullanarak bir pasta yapmalı ve bu pastayıpişirmelisiniz. Daha sonra bu pişisrdiğiniz pastayı meyvelerle süsleyip hazır hale getirmelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Disney Restorant Disney Restorant Disney restorant oyununda yapmanız gereken dış tasarımı en güzel şekilde yapıp müşterileri restoranta çekmek. Bunun için size verilen yapıları kullanarak yeni bir bina oluşturmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Masa Dizayn Masa Dizayn Yemek daveti için masanızı en güzel şekilde dizayn etmeli oturma ve yemek planını buna göre yapmalısınız. Yemek masasının üzerine konulacak malzemeleri kullanarak misafirler için hoş bir pasta yapmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Böğürtlen Pasta Böğürtlen Pasta Meyve şöleni pastalarından güzl bir tat daha karşınızda. Böğürtlenli pasta için size verilen malzemeleri kullanmalı daha sonra ise pastayı süslemelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Omlet Yapımı Omlet Yapımı Omlet yapmak için tuz, yumurta, gibi malzemeleri kullanarak yumurta pişirmeli ve omleti hazırlamalısınız. Hazırladığınız omleti servise hazır hale getirmelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sebzeli Hindi Sebzeli Hindi Sebzeleri yemeğe katılacak şekilde yıkayıp dilimledikten sonra pişirmelisiniz. Daha sonra ise hindinin içerisine yerleştirip fırına atmalısınız. Pişirdikten sonra servise sunmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Doğum Günü Doğum Günü Doğum günlerinin vazgeçilmezi hepimizin bildiği gibi nefis bir pastadır. Sizde bu oyunda size malzemeleri en iyi şekilde kullanarak birpasta yapmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Izgara Balık Izgara Balık Deniz kenarında denizden yeni yakaldığınız balıklar ile harika bir ızgara keyfi yaşayabilirsiniz. Balıkları mangalın üzerine atıp pişirerek alt üst çevirmelisiniz. Bu sayede yanmalarını engellemiş olursunuz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sebzeli Pizza Sebzeli Pizza Sebzeli pizza hazırlamak için size verilen malzemeleri kullanarak vr pişirme aşamalarını takip ederek pizzayı hazırlamaya çalışacaksınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Meyve Salatası Meyve Salatası Meyve salatası için elinizde sınırsız sayıda çeşitli meyveler bulunuyor. Öncelikle meyve salatasını yapacağınız tabağı seçmelisiniz. Daha sonra ise meyveleri istediğiniz gibi tabaklara doldurmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Orman Yemeği Orman Yemeği Ormanın değişik ürünlerden oluşan malzeme listenizden size gösterilenleri seçerek yemek yapmaya çalışmalısınız. Adımları takip edip pişirmelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Elma Sepeti Elma Sepeti Sırtında elma sepeti ile dolaşan eski çağ insanını kontrol ederek onun elma ağacının altında düşen elmaları sepete doldurmasına yardımcı olmalısınız. Bunun için düşecek olan elmaların düşecek olduğu yere sepeti denk getirerel elmaları doldurmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Minik Aşçı Minik Aşçı Mini aşçı ile restorantta sipariş veren müşterileri isteklerini zamanında ve doğru olarak yetiştirerek memnun etmelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Karışık Pasta Karışık Pasta Karışık Pasta yapmak için size verilen malzemeleri kullanarak pasta hamurunu daha sonra ise meyvelerini koymalısınız. Süsleyip hazırlamalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Piknik Günü Piknik Günü Piknik günü için çantayı yemekle dolduran küçük kız piknik yerinde yemek hazırlamak için yardımınızı bekliyor. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çikolatalı Dondurma Çikolatalı Dondurma Dondurma kabını ve diğer malzemeleri seçtikten sonra dondurmalı pasta yamak için rehber aşçıyı takip ederek çikolata pastayı hazırlamalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dondurma Siparişi Dondurma Siparişi Dondurma siparişi oyununda yapmanız gereken size verilen malzemelerin tümünü kullanarak sizden istenilen dondurmayı yapmanız. Malzemeleri adım adım kullanarak bir dondurma yapmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Şekerli Kurabiye Şekerli Kurabiye Şekerli kurabiye yapmak için size verilen malzemeleri kullanarak bir kurabiye yapmalısınız. Malzemeleri pişirme kılavuzuna göre kullanarak kurabiyeyi süslemelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Kek Süper Kek Süper kek oyununda yapmanız gereken öncelikle playa basarak oyuna başlamak olacak. Daha sonra ise bu oyunda size verilen malzemelerin tamamını kullanarak ve sizi yönlendiren rehberi takip ederek süper bir kek yapmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Usta Garson Usta Garson Usta garson oyununda yapmanız gereken playa basıp oyuna başlamak. Daha sonrasında ise restoranın garsonu olarak gelen müşterileri masalara almalısınız. Bekleyen müşteriler için boş masalar bularak yerletştirmelisiniz. Daha sonra müşterilerin isteklerini mutfaktan alarak hızla müşterilerin masasına yetiştirmelisiniz. Müşteriler fazlalaştıkça tek garson olduğunuz için biraz zorlanacaksınız. Hızlı be becerikli olmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kantin Kantin Okulun kantinini işetmeye hazırmısınız. Eğer hazırsanız playa basarak oyuna başlamanız gerekiyor. Ardından ise size verilen kantini işletmeye başlıyorsunuz. Kantine gelen öğrencilerin isteklerini görüp ne istiyorlarsa onlara hızlıca vermeli para kazanmalısınız. Hızlı olmanız size avantaj sağlayacak. Hem müşteri hızlı alışverişten dolayı sizi tercih edecek hemde hızlı olduğunuz için daha çok müşteri kazanacaksınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yamyam Büfe Yamyam Büfe Yamyamların kabilesindeki bir büfeyi işeltmelisiniz. Bunun için büfeye gelen yamyamların isteklerini yerine getirmelisiniz. Size verilen siparişleri en hızlı şekilde hazırlayarak müşterilere servis etmelisiniz. Hızlı olursanız müşteriler memnun kalacaktır. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Otomatik Sipariş 2 Otomatik Sipariş 2 Otomatik sipariş oyununda yapmanız gereken yürüyen kasadan gelen malzemeleri ayırarak size yukarıda gösterilen sipariş menüsündeki ile aynısı yapmak olacak. Yukarıdaki siparişi iyice inceleyerek aynısını müşteriye vermelisiniz. Malzemeleri hızlı takip ederek yanlış yapmamaya özen göstermelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Krep Yapımı Krep Yapımı Krep yapımı oyunu hem güzel dakikalar geçirip eğlenebileceğiniz bir oyun hemde sizi eğitecek yemek yapmayı öğretecek bir oyundur. Playa basarak oyuna girebilirisiniz. Ardından size verilen malzemeleri yerinde kullanarak güzel bir krep yapmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pizza Servisi Pizza Servisi Pizza servisi oyununa başlamak için öncelikle playa basıp oyuna giriş yapmalısınız. Ardından ise işlettiğiniz pizza restorantını en güzel şekilde yönetmek için gelen müşterileri masalarına oturtmalı ardından ise sizden istedikleri pizzaları onlara sunmalısınız. Müşterileri memnun etmelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Dondurma İşletmesi Dondurma İşletmesi Dondurma siparişi oyununda size verilen tezgahı işetmek ve geliştirmeye çalışmalısınız. Bu çokta kolya olmayacak. Gelen müşterilerin isteklerine göre dondurma hazırlayıp parayı almalısınız. Müşteriyi çok bekletmemelisiniz. Kazandığınız para ile yeni çeşit dondurmalar alarak çeşit bolluğu yaratmalı ve daha fazla müşteri kazanmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Nefis Pizza Nefis Pizza OyunKolu yepyeni yemek oyunları ile karşınızda olmaya devam edecek. Yapmanız gereken pizza malzemelerini hazırlayarak pizzanızı hazırlamak. Sebzeleri ve diğer malzemeleri kesip doğruyarak malzeme tabağına doldurmalı ardından ise pizza hamurunun üzerine istediğiniz gibi yerleştirip pişirebilirsiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Tekne Mutfağı Tekne Mutfağı Tekne Mutafğı oyunu açıldıktan sonra hemen başlayan kolay ve eğlenceli bir oyundur. Yemek pişirmeyi özelliklede balık yemeği sevenler için çok keyifli dakikalar geçirecekleri bu oyunda yapmanız gereken usta aşçıyı kontrol ederek balık pişirmesini sağlamak olacaktır. Bunun için bu adımları takip ederek balıkları pişirmeli ve servise sunmalısınız. Üzerinde sarı ışık olan malzemeyi kullanmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pastanı Oluştur Pastanı Oluştur Pasta yemeği ve yapmayı sevenler mükemmel bir oyun OyunKolu kalitesi ile karşınızda. Bu oyunda yapmanız gereken size verilen malzemelerin tümünü kullanarak pasta oluşturmak. Adımları tek tek incelemelisiniz. Size verilen pasta hamuru, krem şanti, süler, çikolataları tek tek kullanarak pastanızı hazırlamalısınız. Pastanızı son haline getirdikten sonra harfleri kullanarak üzerine istediğiniz yazıyı yazabilir, mumlarla süsleyebilirsiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Düğün Pastası Düğün Pastası Düğün hazırlıkları arasında önemli bir yerde olan pastayı en güzel şekilde hazırlayarak gelin ve damadın önüne sunmalısınız. Size verilen malzemeleri kullanarak nefis bir pasta hazırlamalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ekstra Pasta Ekstra Pasta Ekstra pasta oyununda size verilen malzemeleri kullanarak en güzel pastayı hazırlmalısınız. Yapmanız gereken pişirme aşamalarını izleyerek pastayı hazırlamak. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pasta Lolipop Pasta Lolipop Nefis bir pastayı güzel göstermek adına ona bir lolipop hazırlamalısınız. Bunun için lolipop hazırlamak adına gerekli malzemeleri kullnarak güzel görünümlü, bir lolipop hazırlamalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemek Masası Yemek Masası Yemek masasını en güzel şekilde donatmalısınız. Size verilen masa, sandalye, masa örtüleri gibi bir çok nesneyi kullanarak güzel bir yemek ortamı oluşturmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Katlı Pasta Katlı Pasta Katlı pasta hazrılamak için size bir çok malzeme verilecek. Sizde bu malzemeleri kullanarak güzel bir pasta hazırlamaya çalışmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Meyve Karnavalı Meyve Karnavalı Meyvelerden oluşan bir içecek yapmak adına size verilen meyvelerden bir karnaval oluşturarak güzel görünümlü, lezzetli bir içecek oluşturmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yemekli Düğün Yemekli Düğün Düğün hazırlıkları devam ederken düğünün geçeceği gece mekanını en güzel şekilde hazırlamalı misafirlere güzel bir ortam sunmalısınız. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Meyveli İçecek Meyveli İçecek Meyveli içecek hazırlmak için önce içeceğin türünü daha sonra meyveler arasından istediklerinizi seçerek bir karışım yapmalısınız. Daha sonra meyveleri içecek ile karıştırıp hazır hale getirmelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Pastacı Ece Pastacı Ece Pasta hazırlamak için aşçı olan güzel kız Ece ona verilen malzemeler ile harika bir pasta yapmak için yardımınızı bekliyor. Adımları takip edip pastayı yapmalı daha sonra ise süslemelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sahilde Keyif Sahilde Keyif Güzel ve güneşli bir günde deniz kenarında nefis bir içecek yudumlayı kim istemez ki. Yapmanız gereken en güzel meyveleri kullanarak güzel bir meyve karışım içeceği ayarlamak. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Meyveli Turta Meyveli Turta Meyveli turataları hazırlamak için size verilen turta keklerini pişirmeli daha sonra ise turta hazırlamak için turtayı süslemelisiniz. Yemek oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

0/1