Altın Pusula

Altın Pusula oyunu 725 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Zeka Oyunları

Altın Pusula Altın Pusula ; Oyunda yapmanız gereken alfebenin tüm harflerini bulup üzerine tıklamak olacak. Ama bu görev sandığınız kadar kolay olmayacak. Çünkü harfler fotoğraf karesi içinde saklanmış durumda olacak. İyice inceleyi tüm harfleri bulmalısınız. Zeka oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Oyna

Altın Pusula Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Mario Altın Madeni Süper Mario Altın Madeni Süper Mario ile altın madeninde külçe külçe altınları toplayın. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Mario Altınları Topla Mario Altınları Topla Sevimli Mario ile altınları toplamanız gerekiyor. Yollarda önünüze engeller çıkacaktır. Kendinizi kasmayın ve engelleri başarıyla geçin. Dikkatli olmalı ve bütün altınları toplamanız gerekmektedir. Mouse, yön tuşları ve z tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Mario Altın Yakala Mario Altın Yakala Mario Altın Yakala Oyunumuzda, Mario ile yerin altındaki gizli hazineyi toplayın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oyunu oyna. Mario oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Altın Avcısı Mario Altın Avcısı Süper Mario şimdide madenci oluyor. Altın madeninde çalışan Süper Mario'ya tüm altınları toplaması için yardım etmelisiniz. Altın avcısı Mario oyunun oynarken güzel dakikalar geçireceksiniz. Mario oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Deniz Altındaki Disney Deniz Altındaki Disney Deniz kızı Disney ile birlikte siyah balıkları puana dönüştürüp toplamanız gerekiyor. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Ben 10 Altınları Topla Ben 10 Altınları Topla Ben 10 Altınları Topla Oyunumuzda, Ben 10 ile altınla dolu mağarada altınları toplamak için maceralı bir yolculuğa çıkıyoruz. OYUN NASIL OYNANIR? YÖN TUŞLARI ile Ben 10 ile maceralı altın toplama oyunu oynayın. Ben 10 oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ben 10 Altın Sıçrama Ben 10 Altın Sıçrama Oyunda yapmanız gereken kahraman ben 10 ile koşarken altınları toplamak. Zorlu engelleri aşmanın tek yolu ise yapacağınız sıçramalar. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Altın Toplama Altın Toplama Altın toplama oyununda size verilen görevleri en kısa sürede yerine getirmelisiniz. Patronunuzun istediği kadar altını topladığınızda bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Oyunda aşğı ok tuşu ile altın toplayabilirsiniz. Çocuk oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Altın Top Altın Top Altın topu engelleri aşarak hedefe götürmelisiniz. Oyunda elinizde bulunan bıçağı kullanarak altın topu hareket ettirebilirsiniz. Dikkatli olun bıçağı sınırlı sayıda kullanma hakkınız var. Kaç hakkınız olduğu sağ tarafta yer alıyor. Oyunda ipuçlarını farketmek sizin elinizde. Zeka oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Altın Robot Altın Robot Altın aramak için uzak diyarlara yolculuk eden Altın Robot isimli macera severe yardım etmeli ve karşısına çıkan bilinmeyen düşmanlarla mücadele etmelisiniz. Altın ararken aynı zamanda kendinizi geliştirmeli ve her bölgede bulunan saldırgan düşmanlarla savaşmalısınız. Macera oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.