Mahjong Oyna

Mahjong Oyna oyunu 345 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 puan. Oyun Kategorileri Zeka Oyunları

Mahjong Oyna Mahjong Oyna ; Hiç taş kalmıyana kadar devam edin. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Oyun Oyna

Mahjong Oyna Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Oyna Kazan Oyna Kazan Oyna kazan oyununu start game butonuna tıklayarak giriş yapın. Sonrasında üç farklı bölümden birini seçerek oyunu başlatabilirsiniz. Oyun kontrolü mouse iledir. Jetonlu bölümde size kısıtlı sayıda verilen jetonları makineye atarak bozuk paraların kağıtları iteklemesini sağlayacaksınız. Böylece oyunda başarılı olabilirsiniz. İyi eğlenceler.. Meboyunlari.com iyi eğlenceler diler.

Mahjong Oyna Mahjong Oyna Hiç taş kalmıyana kadar devam edin. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Mahjong Eğlencesi Mahjong Eğlencesi Mahjong Oyunumuzda, Mahjong zeka geliştirici bir oyundur. Mahjong ile resimli pulların eşlerini toplayacaksınız. Bir pulu alabilmeniz için yan taraflarından en az birinin üstünün tamamen açık olması gerekiyor. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI ile oyunu oyna. Zeka oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Canavarlarla Kağıt Oynama Canavarlarla Kağıt Oynama Canavarlarla kağıt oynamak çok zevkli olacak. Oyunu açtıktan sonra sol üst taraftaki "GAME" butonuna tıklayıp oyuna başlıyorsunuz. Amacınız: aynı kağıtlardan 3 tanesini yan yana getirip rakipleriniz yenmek. Rakiplerinizin attığı kağıt eğer işinize yarıyorsa sağ alt köşede "Pon" ve "Cancel" yazıları çıkıyor.Rakibinizin attığı bu kağıdı almak istiyorsanız "pon"a istemiyorsanız "cancel"e basmalısınız. Kağıt oyunları Meboyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.